Home / دانلود رمان / دانلود رمان عشقی که تبخیر شد

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد

 

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد

 

 

خلاصه :

 مهتا دختریست که با قدرت بینهایت پدرش در عمارتی عظیم ، بزرگ می شود. امیر پسری ست که در دست سالار خان سخت زندگی کردن را می آموزد. و عشقی که این میان ناگفته می ماند و نابود می شود ولی چرا نباید مثل ققنوسی از زیر خاکستر جان بگیرد و برخیزد؟ دنیای جنایتکاران بی رحم ست وعشق نمی شناسد و سالار خان هم دختر دردانه اش را به این راحتی ها نمی فروشد ، حتی به قیمت جان یک انسان عاشق.

 

نام رمان: عشقی که تبخیر شد

نویسنده:فاطیما.ر

موضوع:عاشقانه ، جنایی-مافیایی

عشق تبخیر می شود، جلوی چشمانت را با بخارش می پوشاند تا هیچکس را غیر از او نبینی و نخواهی، ولی دوباره با شعله ای گرم که شد مثل شبنمی اشک از چشمت سرازیر می شود و باز هم حالت را دگرگون می کند. آری عشق چنین شگفت آورست. پیشگفتار :

پدر ، واژه ي غريبي ست ، آنقدر كه هميشه دلت ميخواهد كشفش كني و بفهمي اين مرد كيست كه حاضر ست همه ي هستي و زندگيش را بدهد تا تو يك آه نكشي. تا دلت از چيزي نگيرد . كه بداني چطور اينقدر محكم ست و بر همه چيز غالب! چگونه مي تواند روح و جسم رنجورت را اينطور با صلابت بر دوش بكشد و آخ نگويد!

و چه دردي دارد كاب*وسي كه يك باره او را از تو بگيرد! كوهي كه يك عمر به آن تكيه داشتي متلاشي شود و فرو بريزد! ديوارهاي تصورات شيرينت چنان بر سرت آوار شود كه از سنگينيش نفس بريده به جان كندن بيفتي و براي يك دم نفس به هر روزنه اي اميد ببندی.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس